Jednoduchý tes. Jací jste dle obrázku ? Vyberte si obrázek, který se vám nejv…

Jednoduchý tes. Jací jste dle obrázku ?

Vyberte si obrázek, který se vám nejvíce líbí jak barevně tak tvarově. Až budete mít vybráno, tak si přečtěte co o vás obrázek vypovídá . Dozvíte se velmi zajímavé věci. Obrázky jsou očíslovány a svou odpověď najdte pod číslem 1 – 9 . Obrazek č.1 je první nahoře vlevo pak 2 a 3. Obrázek č.4 je vlevo uprostřed pak 5 a 6. Obrázek č.7 je vlevo dole pak 8 a 9.

1. BezproblémovýHravýVeselý

Milujete volný a spontánní život. Pokoušíte se užít si toho co nejvíce v souladu s heslem: "Žijeme jen jednou". Jste velmi zvědaví a otevření ke všemu novému a těžíte ze změn. Nic není horšího než když se cítíte spoután. Jste vždy všestranně připravení na každé překvapení

2.NezávislýNekonvenčníNespoutaný

Požadujete pro sebe volný životní prostor. . Máte umělecký cit který použijete buď ve vaší práci nebo v oddechových činnostech. Vaše touha po svobodě vás někdy přiměje udělat přesně opak toho co by od vás okolí čekalo.Váš životní styl je velmi individualistický. Nechcete nikdy nic napodobovat,ale žijete podle svých vlastních nápadů a přesvědčení, dokonce jestliže toto znamená plavat proti proudu

3.SebepozorujícíCitlivýPřemítavý

Nenávidíte povrchnost; raději budete osamoceni než abyste přetrpěli krátký rozhovor. Vaše vztahy s přáteli jsou velmi silné, a dávají vám pocit vnitřního klidu a harmonie, který potřebujete. Nevadí vám být osamoceni i po delší dobu a zřídka se stane , že se nudíte.
4. PřízemníVyváženýHarmonický

Ceníte si přirozeného stylu a milujete nekomplikovanost. Lidé vás obdivují , protože stojíte oběma nohama na zemi a oni se mohou na Vás spolehnout. Svým blízkým poskytujete pocit bezpečí a ponecháváte jim jejich prostor. Víte jak důležité je být lidský a přívětivý. Odmítáte všechno co je křiklavé a všední. A jste velice kritický k rozmarům módních trendů.

5.ProfesionálPragmatickýSebevědomý

Máte svůj život pevně v rukou a věříte více ve své schopnosti než ve štěstí.Problémy řešíte vždy prakticky. Máte realistický pohled na věci ve vašem životě a do všeho se pouštíte bez zaváhání.V práci jste velmi zodpovědní a lidé vědí, že se na vás mohou spolehnout. Nejste nikdy úplně spokojen, pokud nedosáhnete uskutečnění vlastních nápadů.

6. MírovýDiskrétníMírumilovný
Jste bezstarostní a přesto diskrétní. Snadno se spřátelíte, přesto si vážíte svého soukromí a nezávislosti. Rádi se občas vzdálíte všemu shonu a zvažujete smysl života a užíváte si. Potřebujete-li prostor, tak se vzdálíte na odlehlé místo, ale nejste samotář. Žijete v harmonii se sebou a se světem.Ceníte si života a toho co vám tento svět může nabídnout.

7. AnalytickýDůvěryhodnýSebevědomý

Máte vysoké morální kvality a vase city jsou stálé.Rádi se obklopujete drahokamy, které najdete, ačkoliv by je jiní přehlídli .Kultura hraje zvláštní roli ve vašem životě. Našli jste váš vlastní osobní styl, který je elegantní a exkluzivní, nepodléhající rozmarům módy. Váším ideálem, na kterém vy zakládáte váš život, je kultivované potěšení. Ceníte si kultivovanosti lidí kteří vás obklopují.

8. RomantickýSnivýCitově založený
Jste velmi citlivá osoba. Na věci nehledíte střízlivě ani rozumně. Vaše pocity jsou pro vás nejdůležitější.Cítíte, že je důležité mít v životě sny . Odmítáte lidi, kteří opovrhují romantismem a přemýšlí racionálně. Vaše nálada je velmi proměnlivá a vy na tom nehodláte nic měnit.

9. DynamickýAktivníExtrover

Rádi přijímáte určitá rizika výměnou za zajímavou a rozmanitou práci. Rutina má na vás naopak ochromující účinek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Facebook. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.