Řekla o nás TV

Podívejte se na záznam vysílání TV Metropol, kde Michal Švehla hovoří v pořadu Na zdraví o legínách Solucel.

Vaše zkušenosti

Tereza, Kolín

Dobrý den, já jsem si koupila ty kaťata Caroline s břišním zpevněním a používám je teprve 1 měsíc, beru si je na noc a snažím se je mít na sobě alespoň těch doporučovaných 8 hodin, výrobce píše že první výsledky mohou být vidět již po 4 týdnech, takže se k tomu blížím a můžu říct že to fakt funguje, zpevnilo se mi břicho, zvýraznil pas, nohy bych řekla že jsou taky štíhlejší, ta mrcha celuška tam pořád je ale už méně, manžel si ze mě dělá srandu že zase lezu do skafandru ale sám uznal že jsem zhubla a sluší mi to a to je co říct po 22 letech manželství, jo a dneska mi to řekl i kolega v práci že jsem nějak zhubla, takže já jen chválím! Jen nevím jak dlouho nosit, už napořád?? Skafandrům zdar!!

Lenka, Ostrava

Já mám nadkolenní leginy s břišním zpevněním Caroline, no s tím břichem, nemysli si, že mám najednou břicho hladký a rovný jak přistávací dráhu, to nééé ale je fakt na pohled hezčí, nemám na něm tolik ďolíků a hlavně já měla v okolí pasu špek a ten je menší a pas se jakoby zvýraznil. Takže z mého pohledu razantní zlepšení a to jak po fizické tak psychické stránce.

Petra, Zlín

Děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Zakoupila jsem si leginy Solucel – Natalia a nesu čerstvé zprávy: pas 5 cm dole a dál to nejde (stačí mi, že se vytvaroval z 80 na 75) Bříško viditelně plošší – jsem z toho trochu janek, protože na míru šel obvod jen o 1 cm dolů. Zadeček zůstal na stejných cm, je pevnější a drží výš. Stehna o 1 cm dolů. Je pravda, že poslední měsíc leginy nenosím denně, jen v nich spím. Záda nebolí. Co dodat, cítím se lépa a ocenili to I kolegové v práci.

Andrea, Plzeň

Ahoj holky, leginy Charlotte mám už dva dny a jsem z nich nadšená. Vůbec jsem si nemusela zvykat, nosí se báječně, ani nevím, že je mám na sobě. Od té doby co je mám jsem je sundala jen na koupání, zítra plánuju první praní. Nosím je pod džíny a vůbec pod nimi nejsou vidět, prostě super! Asi kvůli tomu že tvarují zadeček, mám pocit, že jsou mi džíny vzadu moc volné. Na nějaké výsledky je zatím brzo, ozvu se, až na mně bude něco znát.

Lucie, Český Brod

Od čtvrtka tj. 4 dny mám Natalia – Solucel. A jsem z nich také nadšená. Nosím je cca 10 h denně a celý víkend. Chtěla jsem je nosit i do práce, ale na zádech se mi trošku rolují (ale jen, když si obleču kalohoty) – mám široký hrudník, tak se ani nedivím. A taky mám první výsledky v pase a na bocích 1cm dole. A to jím celkem zdravě a cvičím…. Vůbec jsem to nečekala a to jsem se měřila až večer. A taky pokožka se mi zdá jemnější. Špíček na bříšku je pořád stejný, ale to je ještě krátká doba na vyditelné výsledky. Díky

Anna, Ostrava

Ahoj, já mám leginy Maria a zjišťovala jsem, jak to celé funguje. Co se týče typu až po kotníky, záleží na tom, jestli chcete něco udělat i s nohama od kolen dolů. Já nosím leginy především v noci. A některé noci byly opravdu teplé a bylo mi celkově teplo. Ale nedá se říct, že kdybych je neměla, bylo by to lepší. A můj pocit je takový, čím větší teplo, tím větší účinek.

Nezávisle na informacích o Solucel jsem četla o oblečení většinou z bavlny kombinované s jinými kovovými prvky. Vezmu to ve zkratce – čím je pokožka slanější (vyvíjí větší teplo), tím je mikroproud (pomocí kovových prvků v textilii) větší a účinek dokonalejší, takže přímá úměrnost- čím víc se zpotíš – tím víc negativních látek se spálí. Nechci psát, že zhubneš, protože to není přesné – ubrala jsem v pase i na bocích o 1 cm, ale na váze to poznat nejde.

Kateřina, Milovice

Já mám zkušenot s použitím kalhot Anna při cvičení, protože když cvičím v posilovně anebo doma jezdím na rotopedu, zjistila jsem, že když se při cvičení zpotím a nemám na sobě leginy tak mám po cvičení zadek a stehna zpocené ale studené. Když cvičím v kalhotech tak mám po cvičení zadek a stehna zpocené ale jsou zahřáté, takže ty mikroproudy tuky prohřejí a tím asi účinek na celulitidu zvyšují. Já už leginy nosím skoro tři týdny, je mi v nich báječně a už vidím v zrcadle nějaké změny.

Jana, Brno

Dobry den, moc děkuji, že Váš výrobek existuje. Je to fajn a funguje to… !!! Jsem velice spokojená, leginy nosím jen do práce, protože 8 hodin sedím. Nosím je jen do práce … tedy 5 dní v týdnu a i tak to funguje. Mám je 4-tý týden a celulitida se vytrácí. Měla jsem nerovnosti kůže dosti viditelné. A teď musím tu kůži zmáčknout, aby se zvrásnila. Jsem opravdu nadšená a moc děkuji.

Jana, ČR

Dobrý den, před měsícem jsem od Vás koupila leginy Natalia. Musím Vám sělit že asi opravdu fungují. Včera jsem jen tak namátkou zkoušela dvoje leginy, co jsem nosila před těhotenstvím. A nestačila jsem žasnout radostí. Už jsem je oblékla. Kolem pasu mám ještě dost tuku, ale stehna mi zeštíhlely, i zadeček mám menší. Také k tomu přispělo, že teď každý den cvičím a jím méně. Nosila jsem je poctivě skoro pořád.Měla jsem je i při cvičení a na ně jsem si ještě natáhla termokraťasy a na to tepláky, abych se víc potila. Celulitidu na zadní straně stehen a na zadečku už skoro nemám a to jsem jí měla hroznou po porodu a to i na přední straně stehen. Budu je každému doporučovat a vychvalovat protože fakticky fungují!

Komentáře nejsou povoleny.